Med 3. julijem in 14. avgustom bodo občanke in občani Kopra ter obiskovalci lahko ponovno prisluhnili “Poletnim koncertom v Kopru 09”, ki jih v sodelovanju z Mestno občino Koper že drugo leto organizira glasbena agencija Im.puls.
Poletni koncerti bodo ob petkih zvečer na izredno prijetnem prizorišču v koprski Taverni. Letošnja izjema bo 2. Poletni koncert, ki bo, 10. julija, namesto v Taverni na Martinčevem trgu. Koncerti so namenjeni najširšemu občinstvu, ki bo lahko prisluhnilo izbranim glasbenikom različnih glasbenih zvrsti.
Letošnjo serijo koncertov bomo odprli 3. julija z odlično slovensko vokalistko Ivo Stanič ter italijansko obarvanim sporedom s skupino "Dolce vita", zaključili pa jih bomo s tržaškim Gipsy Quartetom Remake, ki nam bo ponudil pravo mešanico jazza in romske glasbe.
Poletni koncerti v Kopru 09 so za vse obiskovalce ponovno brezplačni. Vabljeni!
3. 7. “Dolce vita“
21h Iva Stanič, vokal & skupina / vocalista e gruppo (SLO)
10. 7. »Jazzovske legende« / »Leggende del jazz«
21h Boško Petrović Trio (HR/SLO)
17. 7. »Ljudska glasba v novi preobleki« / »Musica popolare in nuova veste«
21h Maja Osojnik Band (SLO/A)
24. 7. »Večer soul in blues glasbe« / »Serata soul & blues«
21h Gwen Hughes, vokal / vocalista (USA) & International Gang (SLO)
7. 8. »Ti si moja ljubezen« / »Tu sei mio amore«
21h Nuška Drašček, vokal / vocalista & Blaž Jurjevčič, klavir / pianoforte (SLO)
14. 8.»Gipsy meets jazz«
21h Gipsy Quartet Remake (ITA/SLO)
MOK